Zespół

Zespół Świata Przemysłu Farmaceutycznego

Robert Miller

Redaktor Naczelny
+48 502 084 101
robert.miller@farmacom.com.pl

Dominika Rymarowicz

Redaktor „Świata Przemysłu Farmaceutycznego”
Dyrektor Marketingu

+48 530 530 659
dominika.rymarowicz@farmacom.com.pl

Zespół Świata Przemysłu Kosmetycznego

Teresa Kubsz-Miller

Redaktor Prowadząca
+48 533 553 161
teresa.miller@farmacom.com.pl

Joanna Korzonek

Redaktor „Świata Przemysłu Kosmetycznego”
Dyrektor Marketingu

+48 881 750 655
joanna.korzonek@farmacom.com.pl

Zespół targowy

Maria Kubsz-Łatas

Koordynator Targów
Specjalista ds. Rozwoju i Sprzedaży Produktu

+48 530 513 485
maria.kubsz-latas@farmacom.com.pl

Larysa Jurczyk

Specjalista ds. Organizacji Targów
+48 531 372 067
larysa.jurczyk@farmacom.com.pl

Dominika Talenta

Specjalista ds. Promocji Targów
+48 733 255 055
dominika.talenta@farmacom.com.pl