O nas

Jesteśmy wydawcą branżowych czasopism oraz organizatorem konferencji i targów, od 2007 roku dostarczamy kompleksową i specjalistyczną wiedzę z zakresu przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego.

W naszej codziennej pracy staramy się gromadzić i dostarczać najważniejsze informacje o branżowych nowościach i trendach oraz bieżących wyzwaniach prawnych, czego efektem są specjalistyczne kwartalniki ,,Świat Przemysłu Farmaceutycznego” i ,,Świat Przemysłu Kosmetycznego”.

Ponadto od 2008 roku pracujemy nad tym, aby umożliwiać naszym odbiorcom dostęp do najwyższej jakości wiedzy eksperckiej poprzez organizację dorocznych prestiżowych kongresów branżowych. Będąc imprezą zamkniętą, wydarzenie jest doskonałą okazją na integrację w zakresie obu przemysłów i nawiązywanie nowych cennych kontaktów biznesowych oraz rozwijanie wiedzy merytorycznej.

Od 2019 roku organizujemy również jedyne w Polsce Targi dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days, będące zarówno doskonałą platformą dla spotkań z nowymi i obecnymi kontrahentami jak i udziału w fascynujących prelekcjach i warsztatach.

Słuchamy Waszych potrzeb i na bieżąco na nie reagujemy.

Na co dzień staramy się utrzymywać kontakt z naszymi odbiorcami za pośrednictwem naszych portali branżowych, mailowo oraz poprzez media społecznościowe. Budujemy liczne kanały komunikacji pomiędzy współpracującymi z nami firmami i umożliwiamy im dostęp do ich klientów.

Współpraca z nami to gwarancja poznania najlepszych specjalistów, producentów i dostawców działających w otoczeniu przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego.

Nasze wartości

Naszą wysoką pozycję rynkową zbudowaliśmy w oparciu o 3 podstawowe filary:

Jakość

Działając we współpracy z wieloma czołowymi ekspertami branżowymi, zawsze dostarczamy wysokospecjalistyczną aktualną wiedzę oraz praktyczne rozwiązania

Doświadczenie

Wieloletnia wiedza z zakresu obu branż i doskonała ich znajomość przekłada się u nas na fachową odpowiedź na potrzeby naszych odbiorców

Rozwój

Rozumiemy jak ważne jest nieustanne rozszerzanie horyzontów, dlatego na rynek patrzymy perspektywicznie, rozumiejąc i reagując na wszystkie jego oczekiwania
Translate »