Poznaj możliwości współpracy

Współpracując z nami masz okazję:

  • dać się poznać jako autor merytorycznych artykułów,
  • podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem,
  • wypromować siebie i swoją firmę na łamach naszych magazynów i portali,
  • trafić ze swoją ofertą do wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

Dzięki publikacji artykułu merytorycznego lub sponsorowanego na łamach wybranego kwartalnika masz możliwość wypromować siebie jako autora, wyjść naprzeciw swoim klientom i wyprzedzić konkurencję. Ponadto za pośrednictwem reklamy w naszych czasopismach masz możliwość dotarcia do dokładnie takiego odbiorcy jakiego potrzebujesz.

Na naszych portalach masz możliwość opublikować swój artykuł, wypromować innowacyjny produkt swojej firmy oraz zamieścić reklamę graficzną swojej marki.

Oferujemy szeroką ofertę współpracy i promocji podczas naszych branżowych kongresów i targów. To Twoja najlepsza szansa na wygłoszenie interesującej prelekcji, poprowadzenie branżowej konferencji lub warsztatów, których uczestnicy nigdy nie zapomną.

Na każdym etapie promocji możesz liczyć na naszą pomoc i profesjonalne wsparcie: od wyboru odpowiadającej Ci formy reklamy poprzez jej przygotowanie aż do wdrożenia i kolportażu.

Naszą grupę docelową tworzą m.in. dyrektorzy zakładów produkcyjnych, szefowie działów R&D, specjaliści ds. utrzymania ruchu, technolodzy, szefowie działów produkcji i laboratoriów, dyrektorzy ds., sprzedaży i marketingu, decydenci w działach zakupów, przedstawiciele instytucji, uczelni wyższych, firmy z otoczenia branży i osoby prywatne.
Translate »